Reklama
Konkurs rowerowy: Głosowanie na najlepszą propozycję trasy
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia na konkurs rowerowy Dziennika Wschodniego \"Opisz trasę, wygraj rower\". Przyszedł czas na głosowanie na najlepszą propozycję trasy. Autor zwycięskiej koncepcji otrzyma rower miejski.
- 19.03.2012 14:56

Do finału konkursu weszło 14 propozycji tras rowerowych po województwie lubelskim opracowanych przez Czytelnika Dziennika Wschodniego i nadesłanych drogą e-mailową do naszej redakcji.
Głosowanie w konkursie rowerowym
Teraz zwycięzcę zabawy wybiorą sami Czytelnicy w głosowaniu za pośrednictwem sondy umieszczonej powyżej w tym artykule.
Głosowanie potrwa przez tydzień od 19 do 25 marca. Kto dostanie najwięcej głosów – ten wygra. W przypadku remisu – głos decydujący ma redakcja Dziennika Wschodniego.
Nagroda w konkursie rowerowym
W poniedziałek, 26 marca, opublikujemy wyniki i zaprosimy autora zwycięskiej propozycji trasy do odebrania nagrody.
Co otrzyma zwycięzca konkursu? W nagrodę mamy rower miejski Elops 3 B\'TWIN, idealny do jeżdżenia po mieście. Rower ma uniwersalną ramę, 5-biegową przerzutkę i wygodny koszyk. Komfortowo jeździ się nim po średnich wzniesieniach. Fundatorem nagrody jest firma Decathlon.
Zobaczcie propozycje tras, które walczą o nagrodę w konkursie rowerowym Dziennika Wschodniego:
Trasa Puławy-Nałęczów-Kazimierz Dolny-Janowiec - Czytelnik Krzysztof Wojniak
Trasa szlakiem Doliny Ciemięgi - Czytelniczka Iwona Siwczak
Centralny Szlak Rowerowy Roztocza - Czytelnik Tomasz Szkołut
Rowerem przez rezerwaty przyrody - Czytelniczka Kinga Kuzioła
Okolice Janowa Lubelskiego - Czytelnik Wiesław Makuch
Okolice Kazimierza Dolnego i Puław - Czytelnik Grzegorz Raczyński
Okolice Wąwolnicy - Czytelniczka Karolina Mędrek
Nadbużańska pętla - Czytelnik Bartłomiej Korszeń
Roztocze i jego atrakcje - Czytelnik Sławomir Burzyński
Nałęczów-Lublin-Nałęczów - Czytelniczka Jolanta Mędrek
Konopnica - Czytelnik Paweł Pietraś
Szlak Renesansu Lubelskiego - Czytelnik Grzegorz Rodaczek
Rowerem po Lubelszczyźnie - Czytelniczka Katarzyna Wolska
Krótka wycieczka za Bełżyce - Czytelnik Marcin Wójtowicz
Przeczytaj regulamin konkursu rowerowego \"Opisz trasę, wygraj rower\"
Zapraszamy do zabawy!
Reklama













Komentarze