Superzabawa w Płouszowicach
W sobotę mieszkańcy Płouszowic (gm. Jastków) bawili się na dniach swojej miejscowości. Impreza była połączona z uroczystym otwarciem wyremontowanej świetlicy gminnej.
- 10.06.2012 18:44

Było mnóstwo atrakcji na scenie i wokół niej, m.in. tańce ludowe w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca \"Dąbrowica”, konkursy dla dzieci, koncert zespołu Stella Music Band oraz wybory miss i mistera festynu. Wśród konkurencji sportowych najbardziej widowiskowe okazało się przeciąganie liny, w którym zwyciężyły panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Płouszowicach.
Całość zakończyła się zabawą taneczną, ostatni goście zeszli z parkietu nad ranem. – Wszyscy bawili się świetnie. Impreza udała się na tyle, że już myślimy o organizacji kolejnej, za rok – mówi Roman Chudzik, sołtys Płouszowic. Organizatorami festynu byli: Ochotnicza Straż Pożarna, Koło Gospodyń Wiejskich i Rada Sołecka w Płouszowicach.
Reklama













Komentarze