Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek na obwodnicy Kraśnika. Trzy osoby ranne

Na obwodnicy Krasnika zderzyły się dwa auta. Trzy osoby trafiły do szpitala.
Wypadek na obwodnicy Kraśnika. Trzy osoby ranne

Do poważnego wypadku doszło w niedzielę ok. godz. 11.00. Z ustaleń policjantów wynika, że jadący w kierunku Lublina mężczyzna, kierując peugeotem z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym mercedesem.

W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznały trzy osoby – kierowca i pasażerka mercedesa oraz kierowca peugeota. Pojazdy zostały poważnie uszkodzone.

Ruch w miejscu zdarzenia był prowadzony jednym pasem. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama