Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek na obwodnicy Lublina. Samochód uderzył w barierkę

Do wypadku doszło ok. godz. 16.10 na obwodnicy Lublina, między węzłami Rudnik i Tatary.
Wypadek na obwodnicy Lublina. Samochód uderzył w barierkę
Masz zdjęcia lub informacje? Wyślij na alarm24@dziennikwschodni.pl

Jak informuje oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Lublinie samochód wjechał tam w barierkę.

Z powodu wypadku zablokowany jest jeden pas ruchu obwodnicy w kierunku Zamościa.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama