Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dwaj mieszkańcy Chełma zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę

Mężczyźni zwrócili uwagę na podejrzanie jadącą ul. Dreszera skodę.
Dwaj mieszkańcy Chełma zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę
(fot. Dorota Awiorko)

Udali się za tym pojazdem. Gdy kilkaset metrów dalej kierowca skręcił w boczną ulicę uniemożliwili dalszą jazdę i powiadomili policję.

- Kierującym okazał się 56- letni mieszkaniec Chełma. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że ma on ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Nie miał też przy sobie żadnych dokumentów. Powiedział policjantom, że jechał do bankomatu. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem - informuje asp. Ewa Czyż, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama