Wypadek z udziałem autobusu na Podkarpaciu. 10 osób zostało rannych
Szklary (woj. podkarpackie). Kierowca busa, który najprawdopodobniej wpadł w poślizg, zderzył się z autobusem. Do wypadku doszło na łuku drogi, gdzie kierujący stracił panowanie nad samochodem. Niegroźne obrażenia odniosło 10 osób.
- TVN24/x-news
- 16.01.2015 19:45
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze