Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Włodawa: Potrącenie na przejściu. Pieszy był pijany

W poniedziałek na przejściu na al. J. Piłsudskiego we Włodawie doszło do potrącenia pieszego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że pijany 54-latek wtargnął pod samochód.
Włodawa: Potrącenie na przejściu. Pieszy był pijany

Do wypadku doszło ok. 17.30 w rejonie włodawskiego cmentarza. 54-latek wszedł nagle na przejście dla pieszych wprost pod fiata seicento kierowanego przez 42-latkę z gminy Wyryki.

– Pieszy był pod znacznym wpływem alkoholu, badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie prawie 2 promile. Kierująca osobówką była trzeźwa – mówi sierżant Elwira Tadyniewicz z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

54-latek trafił do szpitala, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama