Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zasłabł za kierownicą. Uszkodził znaki drogowe, ogrodzenie i wjechał w latarnię

We wtorek w Biłgoraju 69-latek zasłabł za kierownicą i wypadł z jezdni. Uszkodził znaki drogowe, ogrodzenie, po czym wjechał w latarnię.
Zasłabł za kierownicą. Uszkodził znaki drogowe, ogrodzenie i wjechał w latarnię
Kierowca ściął znaki drogowe znajdujące się na wysepce dla pieszych

Autor: Policja

Do zdarzenia doszło około godz. 9 na ulicy Kościuszki. 69-latek kierujący seatem zasłabł za kierownicą i wjechał w dwa znaki drogowe znajdujące się na wysepce dla pieszych. Następnie samochód zjechał na pobocze, uderzył w ogrodzenie oraz latarnię.

Mężczyzna został przewieziony do szpitala, ale nie odniósł poważnych obrażeń. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama