Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Sobieszczany-Kolonia: Wypadek na drodze krajowej nr 19

Do wypadku doszło w miejscowości Sobieszczany-Kolonia na drodze krajowej nr 19 Lublin - Kraśnik.
Sobieszczany-Kolonia: Wypadek na drodze krajowej nr 19

Zderzyły się tam trzy samochody osobowe i jeden bus. Według wstępnych ustaleń dwie osoby zostały ranne.

Z powodu wypadku zablokowany jest jeden pas ruchu. Policjanci wprowadzili ruch wahadłowy.

>>>

Wasze zdjęcia: alarm24@dziennikwschodni.pl


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama