– To duży borowik oraz kurki, z których żona przyrządziła sosik. Zbierane były w lasach na terenie Kozłowieckiego Parku Krajobrazowego – dodał Pan Bernard.
Reklama
"Zebrałem już pierwsze grzyby w tym sezonie"
Wiadomość takiej treści wraz z dwoma zdjęciami przysłał dziś na naszą skrzynkę alam24@dziennikwschodni.pl nasz Czytelnik.
- 08.06.2017 19:45

Data dodania:
08.06.2017 19:45
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze