Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

BMW wjechało w ogrodzenie boiska przy Arenie Lublin (zdjęcia)

19-letni kierowca BMW wjechał w ogrodzenie bocznego boiska przy Arenie Lublin
BMW wjechało w ogrodzenie boiska przy Arenie Lublin (zdjęcia)

Do zdarzenia doszło po godz. 20. Kierowca jechał drogą wewnętrzną od strony Areny Lublin w kierunku boiska bocznego.

Podczas skręcania w lewo, samochód wypadł z drogi na chodnik i uderzył w ogrodzenie boiska. Nikomu nic poważnego się nie stało.

19-latek był trzeźwy. Policjanci wstępnie ustalili, że przyczyną kolizji było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama