Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chciał uniknąć "czołówki". Uderzył w drzewo

W miejscowości Anusin (pow. chełmski) dostawcze iveco uderzyło w drzewo. Kierowca chciał uniknąć czołowego zderzenia z nieustalonym autem.
Chciał uniknąć "czołówki". Uderzył w drzewo

Autor: Policja

Do wypadku doszło w czwartek na drodze krajowej nr 12. Kierowca nieustalonego auta wyprzedzał inny pojazd. 66-latek kierujący iveco aby uniknąć czołowego zderzenia, zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Kierowca iveco był trzeźwy. Trafił do szpitala, podobnie jak jego pasażer.

Chełmscy policjanci szukają świadków wypadku.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama