Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Łęczna: Powstaje bezpieczniejsze dojście do Tesco

Pomiędzy ulicą Suffczyńskich a terenem marketu Tesco w Łęcznej powstaje chodnik i przejście dla pieszych. Jest to realizacja postulatów mieszkańców.
Łęczna: Powstaje bezpieczniejsze dojście do Tesco

– W końcu, po kilku latach zabiegów i oczekiwań, w cywilizowany sposób będzie można dojść do sklepu. Wcześniej miasto nie wykonywało tych prac, ponieważ po stronie marketu nie było chodnika. Ludzie wchodziliby wprost na plac manewrowy dla samochodów – mówi mieszkanka Łęcznej.

Po wielu rozmowach zarządca terenu doszedł do porozumienia z miastem i na swojej części wyznaczy bezpieczne dojście do marketu oraz wybuduje chodnik na swojej działce. Miasto wykonało już chodnik po swojej stronie i po zakończeniu prac przez Tesco wymaluje przejście dla pieszych na ulicy.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama