Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

XXI Święto Jesieni w Kazimierzu Dolnym

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym i Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli zapraszają na XXI Święto Jesieni. Impreza odbędzie się w niedzielę, 22 września o godz. 10 przy oddziale Muzeum Przyrodniczego w Kazimierzu Dolnym (ul. Puławska 54).
XXI Święto Jesieni w Kazimierzu Dolnym

Autor: materiały organizatora

Główną atrakcją wydarzenia jest plenerowa wystawa zatytułowana "Z lasów, pól i ogrodów", prezentująca warzywa, owoce, kwiaty, grzyby, a także miody, domowe przetwory i potrawy tradycyjnej kuchni. Prezentacji towarzyszyć będzie degustacja i drobna sprzedaż produktów.

Na uczestników czekają także konkursy i warsztaty. W wydarzeniu udział wezmą lokalni twórcy ludowi oraz kapele z terenu Lubelszczyzny.

- Święto Jesieni stanowi znakomitą okazję do promocji terenów wiejskich oraz do podzielenia się zasobami swoich spiżarni, piwnic i spichlerzy - zachęcają organizatorzy.

Impreza odbęzie się przy oddziale Muzeum Przyrodniczego w Kazimierzu Dolnym (ul. Puławska 54).


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama