Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Spotkanie z podróżnikiem Robertem Czerniakiem w Puławach

Biblioteka Miejska w Puławach (ul. Głęboka) zaprasza na spotkanie z podróżnikiem Robertem Czerniakiem, które odbędzie się 25 września o godz. 18.
Spotkanie z podróżnikiem Robertem Czerniakiem w Puławach

Autor: materiały promocyjne

Robert Czerniak – podróżnik, odwiedził Arktykę, północną Afrykę, samotnie przemierzał przez 6 miesięcy bezkresy Ameryki Południowej. Podróżował daleko i choć miejscami było naprawdę niebezpiecznie, to największym wyzwaniem okazała się podróż we własne życie.

- Niespodziewane zrządzenie losu – ciężka choroba syna – sprowadza Roberta Czerniaka na szlak najtrudniejszy stanowiący prawdziwą próbę sił, którego efektem będzie fascynująca, pełna przygód podróż do Australii. Tam, wraz z synem, który resztę życia miał spędzić na wózku inwalidzkim, przemierzają 10 tys. km na rowerach - opowiadają organizatorzy spotkania.

W Puławach podróżnik będzie promował książkę "Podróże do granic", stanowiącą opis dwóch wielkich podróży (do Ameryki Południowej i Australii) i trzeciej – największej – przekraczającej granice w nas samych.

Wstęp wolny.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama