Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Łuków: Za posiadanie narkotyków najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie

Trzy miesiące w areszcie spędzi 23-latek u którego łukowscy policjanci znaleźli narkotyki. Jak informuje policja z zabezpieczonych substancji można byłoby wytworzyć ponad 600 porcji dilerskich amfetaminy i prawie 100 porcji marihuany.
Łuków: Za posiadanie narkotyków najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie

Autor: Policja

W tym tygodniu łukowscy policjanci zatrzymali 23-latka z gminy Trzebieszów. W mieszkaniu młodzieńca policjanci odnaleźli amfetaminę, marihuanę, mefedron i haszysz. Z tych substancji można było wytworzyć 600 porcji dilerskich amfetaminy i prawie 100 porcji marihuany.

23-latkowi postawiono zarzuty. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Najbliższe trzy miesiące młodzieniec spędzi w tymczasowym areszcie.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama