Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Druga ofiara śmiertelna koronawirusa w Polsce. To pacjent wrocławskiego szpitala

Zmarł zakażony koronawirusem mężczyzna, który przebywał w jednym z wrocławskich szpitali - przekazało Ministerstwo Zdrowia.
Druga ofiara śmiertelna koronawirusa w Polsce. To pacjent wrocławskiego szpitala
Zdjęcie ilustracyjne

To 73-latek, który trafił do jednej z placówek we Wrocławiu. Był w stanie ciężkim.

W Polsce choruje obecnie 67 osób, a 2 zmarły.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama