Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Strażacy wyjechali gasić trawy. Prawdopodobnie po raz pierwszy w tym roku

W niedzielę tuż po godzinie 14.00 strażacy z OSP KSRG Annopol zostali wezwani do pożaru traw w miejscowości Borów i Janiszów.
Strażacy wyjechali gasić trawy. Prawdopodobnie po raz pierwszy w tym roku

Autor: OSP KSRG Annopol

W działaniach gaśniczych brała też udział jednostka OSP Borów.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama