Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Piękny, słoneczny Zamość i niepodległość

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Zamościu zorganizowano na Rynku. Udział w nich wzięli i żołnierze, rekonstruktorzy historyczni czy motocykliści. Bardzo ładna, słoneczna pogoda przyciągnęła wielu mieszkańców. Przyszli z całymi rodzinami.
Piękny, słoneczny Zamość i niepodległość

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama