Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kierowca jechał na samej feldze. Miał ciekawe wyjaśnienie

Policjanci drogówki, którzy we wtorek rano w miejscowości Ulan Duży zobaczyli volkswagena sharana musieli być zaskoczeni.
Kierowca jechał na samej feldze. Miał ciekawe wyjaśnienie

Autor: Policja

Kierujący jechał nim z rozerwaną przednią oponą. Nie zważając na usterkę kontynuował jazdę na samej feldze. Policjanci zatrzymali pojazd. Okazało się, że za kierownicą volkswagena siedział 58-letni mieszkaniec gminy Ulan-Majorat.

Mężczyzna swoje zachowanie tłumaczył faktem, że opony są nowe i jedzie na stację dokonać stosownych czynności w celu zareklamowania produktu.

– Podczas prowadzonej kontroli drogowej mundurowi wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Po badaniu alkomatem okazało się, że 58-latek jest nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w jego organizmie – relacjonuje aspirant Piotr Mucha, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama