Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lubelskie. Pijany kierowca myślał, że przechytrzy system

Ale się nie udało. Teraz mężczyźnie grozi do dwóch lat więzienia.
Lubelskie. Pijany kierowca myślał, że przechytrzy system
Zdjęcie ilustracyjne

Autor: Achiwum

Samochód nie był dopuszczony do ruchu, nie miał badań technicznych, opłaconego ubezpieczenia OC. Ale to nie jedyne przewinienie 64-letniego kierowcy z gminy Chodel, który został w sobotę zatrzymany przez drogówkę z Opola Lubelskiego.

– Policyjne badanie stanu trzeźwości wykazało dodatkowo w organizmie 64-latka blisko 2 promile alkoholu – informuje policka.

Podczas kontroli przeprowadzonej w Ratoszynie na jaw wyszła jeszcze jedna sprawa. Mężczyzna kierował mercedesem, ale tablice rejestracyjne nie należały do tego auta. Zostały podmienione. Pochodziły z nissana, który był własnością całkiem innej osoby.

– Mężczyzna ma teraz olbrzymie kłopoty, gdyż odpowie zarówno za nietrzeźwe kierowanie pojazdem jak również za każde z popełnionych wykroczeń. Za kierowanie „na podwójnym gazie” grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów na okres od 3 do 15 lat – dodają policjanci.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama