Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Umami po włosku - spotkanie w Centrum Kultury

W ramach cyklu "K.O.K. five o’clock: książka-ogród-kuchni" w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się spotkanie poświęcone kuchniom włoskiej i azjatyckiej.
Umami po włosku - spotkanie w Centrum Kultury

Autor: materiały prasowe

Cezary Michalec poprowadzi wydarzenie, którego uczestnicy przekonają się, że kuchnia włoska i azjatycka mogą się sukcesywnie łączyć.

- Piąty smak to nie tylko azjatycki sos sojowy i grzyby shii-take. Kuchnia włoska jest niewyczerpanym jego źródłem - podkreślają organizatorzy.

Wydarzenie odbędzie się 12 maja o godz. 17. Wstęp wolny.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama