Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tradycji stało się zadość. Polonez na deptaku odtańczony

To już lubelska tradycja, że 3 maja, w dniu w którym obchodzimy uchwalenie Konstytucji, na deptaku tańczy się poloneza. Ta tradycja wróciła po przerwie spowodowanej przez pandemię koronawirusa. Zawsze głównymi tancerzami są członkowie Zespołu Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej. Zapraszają przechodniów i VIP-ów.
Tradycji stało się zadość. Polonez na deptaku odtańczony

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama