Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Koncert kameralny w Kozłówce

Metropolis Piano Quartet wystąpi podczas kolejnego koncertu organizowanego przez Filharmonię Lubelską w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce. Wydarzenie odbędzie się 6 sierpnia o godz. 17.
Koncert kameralny w Kozłówce

Autor: materiały prasowe

Metropolis Piano Quartet to artyści na co dzień związani z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia w K. Grupę tworzą: Joanna Galon-Frant (fortepian), Sulamita Ślubowska (skrzypce), Dawid Jadamus (altówka) oraz Łukasz Frant (wiolonczela).

W repertuarze koncertu znajdą się kompozycje Henryka Wieniawskiego oraz Johannesa Brahmsa.

Bilety dostępne tylko w kasie Filharmonii i online.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama