Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Coraz bliżej święta. I świąteczny jarmark w Zamościu

W czerwcu zawsze odbywa się ten hetmański, a grudnia nie byłoby bez świątecznego. Dlatego bożonarodzeniowy jarmark na pewno w Zamościu się odbędzie. To już ostatni moment, by się do niego zgłosić.
Coraz bliżej święta. I świąteczny jarmark w Zamościu
Jarmark Świąteczny w Zamościu to okazja do kupienia bożonarodzeniowych ozdób, ale też upominków czy tradycyjnych smakołyków

Autor: Fot. Archiwum

To wydarzenie zaplanowano w tym roku na weekend 16-17 grudnia. Natomiast jeszcze tylko do piątku chętni do wzięcia udziału mogą zgłaszać się do organizatorów.

To oferta skierowana do handlowców, rękodzielników i rzemieślników, którzy swoje towary i dzieła chcieliby wystawić na sprzedaż na Rynku Wielkim w Zamościu. Formularze są do pobrania na stronie internetowej Zamojskiego Domu Kultury, a już wypełnione należy wysyłać na adres: [email protected].

Zamojski Jarmark Świąteczny to jednak nie tylko kramy i stragany, ale również występy artystyczne i kolędowanie. Tak będzie i w tym roku.

W sobotę o godz. 13 ma się rozpocząć "Akcja więzi", podczas której mieszkańcy wspólnie wykonają wielki choinkowy łańcuch. Od godz. 14 ze sceny rozbrzmiewać będą kolędy, ma być rozstrzygnięty konkurs na rodzinną ozdobę choinkową, a każdy chętny dostanie szansę wzięcia udziału w warsztatach pakowania prezentów.

W niedzielę kolędowanie zacznie się o godz. 15, dwie godz. później jest planowana tradycyjna miejska wigilia, a także koncert Zespołu Pieśni i Tańca Zamojszczyzna.


Podziel się
Oceń

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama