Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek dwóch aut osobowych. Droga zablokowana

W piątek przed godziną 10 doszło do wypadku na trasie pomiędzy Kockiem a Lubartowem. Na miejscu interweniuje śmigłowiec LPR.
Wypadek dwóch aut osobowych. Droga zablokowana

Autor: KPP Lubartów

Do zdarzenia doszło około godziny 9.40 na obwodnicy Lubartowa, która jest częścią drogi krajowej nr 19.

Ze wstępnych informacji wynika, że w zdarzeniu zderzyły się 2 pojazdy osobowe, 2 osoby są ranne. Na miejscu interweniuje śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

-  40-letni kierujący volvo w trakcie zjazdu z drogi krajowej numer 19 nie ustąpił pierwszeństwa jadącej z naprzeciwka osobowej Kii - informuje rzecznik prasowa KPP Lubartów sierżanst sztabowa Jagoda Stanicka. Kierowca i pasażer Kii zostali przetransportowani do szpitala, jedną z poszkodowanych przetransportowano śmigłowcem LPR.

Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana, policjanci i strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia. Utrudnienia mogą potrwać nawet 3 godziny. 

Policja w miejscu zdarzenia wprowadziła ruch wahadłowy. 

Nagranie z miejsca zdarzenia i momentu lądowania śmigłowca LPR nagrał portal Lubartów24.


Podziel się
Oceń

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama