Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Napad na lombard. Policja poszukuje sprawców

W poniedziałkowy wieczór doszło do napadu na jeden z biłgorajskich lombardów. Policja szuka sprawców.
Napad na lombard. Policja poszukuje sprawców

Do zdarzenia doszło po godzinie 20 na ulicy Kościuszki w Biłgoraju. 

- Dwóch zamaskowanych mężczyzn weszło do lombardu i sterroryzowało 24-letnią ekspedientkę. Ukradli głównie biżuterię i uciekli z miejsca zdarzenia - informuje aspirant Joanna Klimek z biłgorajskiej komendy policji.

Na szczęście ekspedientce nic się nie stało. Policjanci prowadzą czynności, które mają doprowadzić ich do sprawców napadu. 

 


Podziel się
Oceń

Reklama