Duże zainteresowanie szkoleniem komputerowym i internetowym wykazują mieszkańcy wsi w pow. bialskim. Już kilkadziesiąt osób ponad limit zgłosiło się na kurs operatora i Internetu organizowany od 28 stycznia do 10 lutego przez Zakład Doskonalenia Zawodowego i Powiatowy Urząd Pracy. Dofinansowaniem szkolenia dla 45 osób ma zająć się Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Edward Tymoszyński, kierownik bialskiego PUP poinformował nas, że na razie zapisywani są wszyscy chętni na wspomniany kurs, choć już zgromadzono kandydatów na dwa komplety. Podobne szkolenia z rachunkowości rolnej dla rolników i bezrobotnych ze wsi w połowie stycznia ma dotyczyć 209 osób.
Data dodania:
27.12.2001 18:50
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze