Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Prawo na lewo

Józef G., egzaminator z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej, został oskarżony o wzięcie 300 zł łapówki od kobiety, która zdawała u niego egzamin na prawo jazdy.
Kobieta zdała egzamin teoretyczny, ale dwukrotnie oblała praktyczny. Według ustaleń bialskiej prokuratury w styczniu ub. roku postanowiła przekupić egzaminatora. Włożyła 300 zł w dowód osobisty, który dała Józefowi G. Egzaminator spisał jej dane i oddał dokument razem z pieniędzmi. Po przejechaniu kilku kilometrów kazał jej zatrzymać się przed ośrodkiem egzaminacyjnym. Tam znowu wziął od niej dowód. Oddał go już bez pieniędzy. Józef G. nie przyznał się do zarzucanego czynu. Twierdzi, że nigdy nie brał łapówek. Postępowanie wobec kobiety, które dotyczyło wręczenia przez nią łapówki, zostało umorzone ze względu na niską szkodliwość czynu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama