Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Fiat uderzył w policjanta na motocyklu (wideo)

Częstochowa ( woj. śląskie). Na drodze krajowej nr 1, na granicy Częstochowy, doszło do wypadku. Kierujący fiatem seicento, próbując zawrócić w niedozwolonym miejscu zderzył się z policjantem poruszającym się na motocyklu. Obydwaj kierowcy trafili do szpitala.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama