Fiat uderzył w policjanta na motocyklu (wideo)
Częstochowa ( woj. śląskie). Na drodze krajowej nr 1, na granicy Częstochowy, doszło do wypadku. Kierujący fiatem seicento, próbując zawrócić w niedozwolonym miejscu zderzył się z policjantem poruszającym się na motocyklu. Obydwaj kierowcy trafili do szpitala.
- x-news
- 03.07.2014 07:51
Data dodania:
03.07.2014 07:51
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze