Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący motocyklem suzuki 25-letni mieszkaniec gm. Dorohusk jadąc drogą z pierwszeństwem przejazdu zderzył się z wyjeżdżającym z drogi podporządkowanej mercedesem sprinterem, którym kierował 37-letni obywatel Ukrainy.
- Motocyklista z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala - informuje mł. asp. Ewa Czyż, rzecznik KMP w Chełmie.
Motocyklista zderzył się z busem
Do wypadku doszło w poniedziałek po godz. 15 w miejscowości Srebrzyszcze (gm. Chełm).
- (pab)
- 15.07.2014 10:02

Data dodania:
15.07.2014 10:02
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze