Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek w miejscowości Łąki. 7 osób w szpitalu

Seat z toyotą zderzyły się po godz. 16 w miejscowości Łąki na drodze Nałęczów-Wąwolnica.
Wypadek w miejscowości Łąki. 7 osób w szpitalu
Ucierpiały dwie osoby dorosłe, czterech 11-latków i jeden 13-latek. Do szpitala w Lublinie trafiły cztery osoby. Przetransportowano je śmigłowcem ratunkowym. Trójkę poszkodowanych karetka zabrała do szpitala w Puławach.

- Życie żadnej z osób nie jest zagrożone. Droga była zablokowana. W tej chwili jest już przejezdna. Wyjaśniamy okoliczności tego wypadku - mówi Marcin Koper z puławskiej policji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama