Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tir zepsuł się na rondzie w Żyrzynie. Ogromny korek na drodze nr 17

Ciężarówka zepsuła się w okolicach ronda w Żyrzynie na drodze krajowej nr 17.
Tir zepsuł się na rondzie w Żyrzynie. Ogromny korek na drodze nr 17
Do zdarzenia doszło ok. godz. 16.15. Jak ostrzega Punkt Informacji Drogowej GDDKiA w Lublinie, zepsuty samochód ciężarowy blokuje w Żyrzynie rondo, a przez to ruch jest bardzo spowolniony.

Policja na miejscu kieruje ruchem. Ale i tak kierowcy mogą się spodziewać dużych utrudnień, które mogą potrwać ok. 1,5 godziny.

- Ciężarówka jest już holowana. Ale od strony Warszawy korek ma jeszcze około 2,5 km - relacjonuje jeden z kierowców, który utknął w korku.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama