Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wiadomości

Prezydent Lublina zmienił zdanie. Koniec opłat za zamknięte żłobki

Prezydent Lublina zmienił zdanie. Koniec opłat za zamknięte żłobki

Samorząd Lublina wstrzymuje naliczanie opłat za miejskie żłobki. Oficjalny komunikat w tej sprawie został wydany dziś po południu. Wcześniej Ratusz przekonywał, że opłaty nadal powinny być pobierane, mimo że placówki pozostają nieczynne i rodzice nie mogą powierzać im swoich dzieci. 03.04.2020 14:48
Kadencja prezydenta Andrzeja Dudy zostanie wydłużona do 7 lat?

Kadencja prezydenta Andrzeja Dudy zostanie wydłużona do 7 lat?

Wydłużenie kadencji prezydenta Andrzeja Dudy do 2020 roku proponuje wchodzące w skład obozu Zjednoczonej Prawicy Porozumienie. – Bezpieczne wybory możliwe są dopiero za dwa lata – przekonuje lider ugrupowania, wicepremier Jarosław Gowin. 03.04.2020 14:38
Koronawirus w Lublinie: Komisariat jeszcze zamknięty, ponad 100 osób w kwarantannie

Koronawirus w Lublinie: Komisariat jeszcze zamknięty, ponad 100 osób w kwarantannie

W przyszłym tygodniu może zostać otwarty po dezynfekcji Komisariat III Policji w Lublinie, gdzie zakażenie koronawirusem potwierdzono u ponad niemal 20 funkcjonariuszy. W kwarantannie przebywa ponad 100 osób, które miały kontakt z zakażonymi policjantami. 03.04.2020 14:22
W Lubartowie dwóch mężczyzn piło na ławce. Każdy ma teraz do zapłacenia po 5500 zł

W Lubartowie dwóch mężczyzn piło na ławce. Każdy ma teraz do zapłacenia po 5500 zł

Trzy decyzje administracyjne wydał sanepid na wniosek lubartowskiej policji za rażące łamanie przepisów dotyczących koronawirusa. 03.04.2020 13:17
Opole Lubelskie: Beztroskie spacery ulicami miasta teraz drogo kosztują

Opole Lubelskie: Beztroskie spacery ulicami miasta teraz drogo kosztują

Aż siedem przypadków lekceważenia przepisów dotyczących bezpieczeństwa podczas epidemii odnotowali wczoraj opolscy policjanci. 03.04.2020 13:15
Biała Podlaska: Handel na miejskim targowisku odblokowany. Ale tylko niektóre produkty

Biała Podlaska: Handel na miejskim targowisku odblokowany. Ale tylko niektóre produkty

Targowisko przy Al. Tysiąclecia w Białej Podlaskiej wznowi działalność, ale tylko dla sprzedających produkty rolno-spożywcze. Apelowali o to m.in. radni Zjednoczonej Prawicy. 03.04.2020 12:52
Puławy: Ratusz chce kupić 40 tysięcy maseczek. Mieszkańcy znajdą je w skrzynkach na listy

Puławy: Ratusz chce kupić 40 tysięcy maseczek. Mieszkańcy znajdą je w skrzynkach na listy

Nawet 200 tysięcy złotych może kosztować dostawa 40 tysięcy maseczek ochronnych, których zamówienie na potrzeby mieszkańców miasta Puławy, zapowiedział prezydent Paweł Maj. Ich pierwsza partia powinna zostać dostarczona w przyszłym tygodniu. Maski mają być wielokrotnego użytku. 03.04.2020 12:31
Dęblin kupił 5 tysięcy maseczek dla swoich mieszkańców. Rozdają je na miejskim targowisku

Dęblin kupił 5 tysięcy maseczek dla swoich mieszkańców. Rozdają je na miejskim targowisku

Pierwsza partia maseczek ochronnych wielokrotnego użytku dotarła już do Urzędu Miasta w Dęblinie. Udostępniono je pracownikom medycznym, strażakom oraz osobom pracującym w Ośrodku Pomocy Społecznej. Kolejne od dzisiaj rozdawane są na miejskim targowisku. Od poniedziałku będzie można je dostać w Ratuszu. 03.04.2020 12:02
Bilet miesięczny za złotówkę. Gest kolejarzy dla medyków

Bilet miesięczny za złotówkę. Gest kolejarzy dla medyków

Nie tylko lekarze, ale również pielęgniarki, położne, diagności laboratoryjni, farmaceuci, kierowcy pogotowia ratunkowego, a nawet osoby sprzątające w placówkach służby zdrowia będą mieć prawo do zakupu kolejowego biletu miesięcznego za symboliczną złotówkę. Taką ofertę wprowadza dla nich od jutra spółka Polregio obsługująca połączenia lokalne. 03.04.2020 11:31
203 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Polsce. Zmarły dwie pacjentki

203 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Polsce. Zmarły dwie pacjentki

Ministerstwo Zdrowia podało w piątek przed południem, że liczba osób zarażonych koronawirusem w Polsce wzrosła do 3 149 po tym, jak potwierdzono 203 kolejne przypadki zakażenia. Potwierdzono też śmierć dwóch pacjentek. 03.04.2020 10:43
Najwięcej chorych przybywa w Lublinie. Nowe przypadki zakażenia koronawirusem w woj. lubelskim

Najwięcej chorych przybywa w Lublinie. Nowe przypadki zakażenia koronawirusem w woj. lubelskim

Mamy pięć nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzony pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik wojewody lubelskiego. 03.04.2020 10:23
Puławy: Radny namawia do pozostania w domach, wywiesił transparent

Puławy: Radny namawia do pozostania w domach, wywiesił transparent

Andrzej Mitruczuk, radny powiatu puławskiego umieścił na swoim balkonie transparent z napisem "#zostań w domu". Jego celem jest promowanie odpowiedzialnego zachowania w trakcie epidemii. Do włączenia się w akcję samorządowiec przekonuje również innych mieszkańców regionu. 03.04.2020 10:21

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama

WIDEO

Reklama