Włamania do kilku mieszkań w Szczebrzeszynie
Ani 46-letnia kobieta, ani 54-letni mężczyzna nie mieszkali na stałe w lokalach, w których doszło do kradzieży. Szczebrzeszynianka nie zaglądała do mieszkania przy ul. Partyzantów od dłuższego czasu, a kiedy w końcu tam przyszła, okazało się, że niewiele w środku zostało.
08.11.2010 09:41