Jedna oszustka podawała się za lekarkę, druga za pracownicę ZUS
Zamojska policja szuka dwóch oszustek, które w poniedziałek okradły starsze małżeństwo w Kolonii Kotlice pod Miączynem. Jedna udawała pracownicę ZUS, druga... lekarkę. Skradły 3 tys. złotych.
14.09.2010 10:54