Łaszczów powita Nowy Rok z Mandaryną, jako miasto
Za kilka dni będzie już dokładnie widać, słychać i czuć. Od Nowego Roku Łaszczów znowu będzie miastem. W Sylwestra mieszkańcy będą się cieszyć z odzyskania praw miejskich razem z Mandaryną, która będzie gwiazdą plenerowej zabawy.
28.12.2009 17:42