Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Wiadomości:

Zamość

Strażacy z Zamościa rozgromili rywali pod siatką

Strażacy z Zamościa rozgromili rywali pod siatką

Żadna drużyna nie zdołała odebrać punktów strażakom. Tym samym puchar burmistrza Zwierzyńca trafił do Zamościa. Turniej w piłce siatkowej zorganizował w poniedziałek KS Sokół Zwierzyniec. 29.12.2009 09:33
Werbkowice: Volkswagen wjechał w mężczyznę leżącego na drodze

Werbkowice: Volkswagen wjechał w mężczyznę leżącego na drodze

W miejscowości Werbkowice pow. hrubieszowski na drodze K-74 kierujący volkswagenem transporterem najechał na mężczyznę. Hamował i próbował ominąć leżącego na drodze człowieka, ale na niewiele to się zdało. Pieszy zginął pod kołami volkswagena transportera. 28.12.2009 22:36
Łaszczów powita Nowy Rok z Mandaryną, jako miasto

Łaszczów powita Nowy Rok z Mandaryną, jako miasto

Za kilka dni będzie już dokładnie widać, słychać i czuć. Od Nowego Roku Łaszczów znowu będzie miastem. W Sylwestra mieszkańcy będą się cieszyć z odzyskania praw miejskich razem z Mandaryną, która będzie gwiazdą plenerowej zabawy. 28.12.2009 17:42
Narciarze pojeżdżą na Białej Górze koło Tomaszowa Lubelskiego

Narciarze pojeżdżą na Białej Górze koło Tomaszowa Lubelskiego

Dzisiaj Ośrodek Sportu i Rekreacji Tomasovia w Tomaszowie Lubelskim odebrał już zamówioną wcześniej armatkę śnieżną. Lada dzień \"dozbroi się” jeszcze w ratrak. Dzięki tym urządzeniom będzie mógł pracować wyciąg na Białej Górze w podtomaszowskiej Justynówce. 28.12.2009 14:17
Strażacy z Zamościa mieli spokojne święta

Strażacy z Zamościa mieli spokojne święta

To było spokojne i prawie zupełnie bezpieczne Boże Narodzenie – poinformował nas dziś Andrzej Szozda, rzecznik Straży Pożarnej w Zamościu. 28.12.2009 13:55
Werbkowice: Pijani rodzice \"opiekowali się\" swoją czteromiesięczną córeczką

Werbkowice: Pijani rodzice \"opiekowali się\" swoją czteromiesięczną córeczką

Ojciec miał promil, a matka ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie. Oboje w takim stanie opiekowali się czteromiesięczną córką. 28.12.2009 13:42
Sylwestrowa zabawa pod gwiazdami w Krasnobrodzie

Sylwestrowa zabawa pod gwiazdami w Krasnobrodzie

Na Placu Siekluckiego będą mogli witać Nowy Rok Mieszkańcy Krasnobrodu i odwiedzający miasteczko turyści. Będzie spora dawka muzyki, życzenia od burmistrza i pokaz sztucznych ogni. 28.12.2009 12:06
Chciało mu sie palić, napadł na człowieka

Chciało mu sie palić, napadł na człowieka

Stróże prawa szukają sprawcy usiłowania rozboju na 21-letnim mieszkańcu Zamościa. 28.12.2009 10:42
Zniszczył samochód, zajęła się nim policja

Zniszczył samochód, zajęła się nim policja

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi gminy Łaszczów. A wszystko dlatego, że chwycił za cegłówkę i powybijał nią szyby w cudzym volkswagenie golfie. 28.12.2009 10:36
W Zwierzyńcu stroją już instrumenty do WOŚP

W Zwierzyńcu stroją już instrumenty do WOŚP

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zwierzyńcu przyjmuje zgłoszenia wykonawców do koncertu, który odbędzie się w ramach 18 finału imprezy. 28.12.2009 09:43
Łaszczów powita Nowy Rok jako miasto

Łaszczów powita Nowy Rok jako miasto

Za kilka dni będzie już dokładnie widać, słychać i czuć. Od Nowego Roku Łaszczów znowu będzie miastem. W Sylwestra mieszkańcy będą się cieszyć z odzyskania praw miejskich razem z Mandaryną, która będzie gwiazdą plenerowej zabawy. 28.12.2009 09:36
Nabrożu: Pijany pieszy wpadł pod samochód

Nabrożu: Pijany pieszy wpadł pod samochód

Miał 2,6 promila alkoholu i mnóstwo szczęścia. Kompletnie pijany 20-latek wszedł wprost pod rozpędzony samochód. Na szczęście, przeżył. Do wypadku doszło w sobotę w nocy w Nabrożu w powiecie tomaszowskim. 27.12.2009 12:06

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama