Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Policja szuka napastników z apteki przy ul. Reja

Policja szuka sprawców usiłowania rozboju na pracownicy apteki przy ul. Reja. Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 14. Dwaj napastnicy nie szukali lekarstw.
– Wtargnęli za ladę, zaczęli szarpać za ubranie pracownicę i usiłowali ukraść pieniądze – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. Ale ta sztuka im się nie powiodła. Dzięki zdecydowanej postawie napadniętej kobiecie, której udało się włączyć alarm, sprawcy uciekli nie zabierając z apteki niczego. Szuka ich policja. Za usiłowanie rozboju grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama