Policja szuka napastników z apteki przy ul. Reja
Policja szuka sprawców usiłowania rozboju na pracownicy apteki przy ul. Reja. Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 14. Dwaj napastnicy nie szukali lekarstw.
- (lew)
- 25.01.2010 10:56
– Wtargnęli za ladę, zaczęli szarpać za ubranie pracownicę i usiłowali ukraść pieniądze – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.
Ale ta sztuka im się nie powiodła. Dzięki zdecydowanej postawie napadniętej kobiecie, której udało się włączyć alarm, sprawcy uciekli nie zabierając z apteki niczego.
Szuka ich policja. Za usiłowanie rozboju grozi do 12 lat pozbawienia wolności.
Data dodania:
25.01.2010 10:56
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze