Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Wiadomości:

ALARM 24

Komu przeszkadzały bezdomne koty na Bronowicach? Porozbijane budki, jedno zwierzę martwe

Komu przeszkadzały bezdomne koty na Bronowicach? Porozbijane budki, jedno zwierzę martwe

Ktoś celowo zniszczył legowisko kotów przy ul. Przecznica na Bronowicach. Takie są podejrzenia osób, które opiekują się zwierzętami. Według policji budki mógł zdemolować... porywisty wiatr. 14.10.2015 18:20
Puławy: Pacjenci wygrali. Będzie wymiana okien w przychodni na Włostowicach

Puławy: Pacjenci wygrali. Będzie wymiana okien w przychodni na Włostowicach

Administracja puławskiego SP ZOZ chcąc zaoszczędzić na remoncie Przechodni nr 3 nie zaplanowała wymiany okien na piętrze budynku, co wywołało oburzenie pacjentów. Pieniądze na ten cel znalazły się dopiero po interwencji dyrektora. 13.10.2015 17:49
Zrobili drogę, kierowcy przyspieszyli. Mieszkaniec: Proszę zwolnijcie

Zrobili drogę, kierowcy przyspieszyli. Mieszkaniec: Proszę zwolnijcie

Pod koniec lipca oddano do użytku wyremontowaną drogę w Jakubowicach Konińskich. – Od tego czasu kierowcy jeżdżą tu jak szaleni – mówi nasz Czytelnik. 12.10.2015 10:36
Pierwsza tak duża farma wiatrowa w regionie. Wideo z drona

Pierwsza tak duża farma wiatrowa w regionie. Wideo z drona

Każdy ma 119 metrów wysokości i 56-metrowe łopaty śmigieł turbiny – 10 z 16 takich kolosów stoi już pod Lubartowem. Pozostałe pojawią się do końca listopada. To pierwsza tak duża w regionie farma wiatrowa. 08.10.2015 21:15
Kierowca: 4 zł za godzinę to granda. Ile kosztuje parkowanie przy szpitalach w Lublinie?

Kierowca: 4 zł za godzinę to granda. Ile kosztuje parkowanie przy szpitalach w Lublinie?

– 4 złote za godzinę za miejsce parkingowe przy szpitalu przy ul. Jaczewskiego to skandal. To zarabianie kasy na pacjentach i ich bliskich – skarży się nasz Czytelnik, który korzysta z parkingu regularnie. Sprawdziliśmy jak parkuje się przy innych szpitalach. 08.10.2015 15:02
Z jakich dzienników elektronicznych korzystają lubelskie szkoły?

Z jakich dzienników elektronicznych korzystają lubelskie szkoły?

UONET +, Librus, iUczniowie, PGiLO – to tylko niektóre rodzaje dzienników elektronicznych, z których korzystają lubelskie szkoły. Decyzję o wyborze jednego z nich podejmują dyrektorzy placówek. 08.10.2015 08:06
Alarm 24: Grzybobranie w okolicach Leszkowic

Alarm 24: Grzybobranie w okolicach Leszkowic

- To dzisiejsze grzybobranie w okolicach Leszkowic. Grzybów jest dużo, szczególnie "maślaków", zwłaszcza w leśnych młodnikach - napisał Robert Żmuda. 07.10.2015 16:39
Zamówili barierki, które wcale nie chronią. "To nasze niedopatrzenie"

Zamówili barierki, które wcale nie chronią. "To nasze niedopatrzenie"

Do wymiany nadają się nowe poręcze zamontowane wzdłuż podjazdu na kładkę łączącą os. Ruta i Błonie. Te, które kazało tu ustawić miasto mogły być powodem poważnego wypadku. 07.10.2015 06:33
Mężczyzna zginął w zderzeniu z radiowozem. Tragiczny wypadek koło Chełma

Mężczyzna zginął w zderzeniu z radiowozem. Tragiczny wypadek koło Chełma

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Kolonia-Czułczyce, w gminie Sawin. Policyjny radiowóz zderzył się z oplem astrą. 59-letni kierowca astry nie żyje. 06.10.2015 16:14
Alarm 24: Grzybobranie w okolicach Wąwolnicy

Alarm 24: Grzybobranie w okolicach Wąwolnicy

- Dziś rano mój tata znalazł takie grzybki. Prawie same kozaki - napisała do nas pani Agata. Grzyby zostały zebrane w okolicach Wąwolnicy. 04.10.2015 14:41
Pogoń za lisem na Czechowie. Lekarz czeka na zgodę na umieszczenie klatki (wideo)

Pogoń za lisem na Czechowie. Lekarz czeka na zgodę na umieszczenie klatki (wideo)

Już kilka dni trwają próby schwytania lisa spacerującego w okolicach ul. Szpinalskiego, Paderewskiego i Harnasie na Czechowie. Zwierzę trzeba będzie najprawdopodobniej zagonić do klatki. 02.10.2015 17:59
Rozgrzebali ul. Romantyczną, prace stoją w miejscu. Miasto prosi drogowców o zwiększenie tempa

Rozgrzebali ul. Romantyczną, prace stoją w miejscu. Miasto prosi drogowców o zwiększenie tempa

Jest cień szansy na przyspieszenie remontu ul. Romantycznej, gdzie zmuszeni do jazdy slalomem kierowcy złorzeczą, że prace stoją w miejscu. Wygląda to źle, ale jest zgodne z grafikiem. Miasto może najwyżej prosić drogowców, by zrobili więcej. Może, więc poprosiło. 28.09.2015 15:10

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama

WIDEO

Reklama