Lubelskie: Do Polski nie wjechali, bo mieli sfałszowane zaświadczenia
Dwóch Ukraińców na przejściu granicznym w Hrebennem, troje następnych w Dorohusku pokazało Straży Granicznej zaświadczenia o zatrudnieniu w Polsce. Dokumenty były fałszywe, więc cała piątka została zawrócona na Ukrainę.
16.04.2021 15:04