Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Dziś po południu w miejscowości Rossosz 30-letni kierowca z Białej Podlaskiej wjechał swoim do rowu. Wezwani do wypadku policjanci stwierdzili, że ...jest nietrzeźwy.
Do policjantów, którzy patrolowali ul. Droga Męczenników Majdanka podszedł kasjer prywatnego autobusu. Mężczyzna dał policjantom czarny skórzany portfel, który znalazł niedawno kierowca. W środku były narkotyki.
Wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Kaleń (gm. Markuszów) 20-letni kierowca śmiertelnie potrącił idącego środkiem jezdni mężczyznę. Policji nie udało się jeszcze ustalić tożsamości pieszego.
Po godz. 16 wszyscy klienci i pracownicy sklepu Kaufland przy ul. Prymasa Wyszyńskiego w Zamościu zostali poproszeni o natychmiastowe opuszczenie sklepu. W innych miastach na Lubelszczyźnie na ewakuację się zdecydowano.
Do wypadku doszło przed północą w Liśniku Dużym na krajowej trasie nr 74, w powiecie kraśnickim. 23-letni kierowca renaulta zginął na miejscu. Rok starszy pasażer jest w stanie ciężkim.
Polscy żołnierze zostali wezwani na pomoc Amerykanom. W czasie wymiany ognia zginął starszy szeregowy Piotr Marciniak. Czterech innych zostało rannych.
Do Lublina przyjechało pod eskortą policji kilka autokarów z kibicami Widzewa Łódź. Mundurowi boją się zamieszek podobnych do tych, które miały miejsce rok temu gdy Lublin też gościł drużynę z Łodzi. Stadion, na którym kończy się mecz, ochrania kilkuset policjantów.
Lubelski ZUS ma nowego dyrektora. Danuta Kwiatkowska od czterech lat kierowała biłgorajską placówką Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Dziś objęła najwyższe stanowisko w lubelskim oddziale firmy. Zastąpi odwołanego wczoraj Andrzeja Panasiuka.
Wydawnictwo Czarne
Policja znalazła martwą 23-latkę w jej własnym domu w poniedziałek. Kobieta była w ósmym miesiącu ciąży. Morderca rozciął jej łono i zabrał płód. Dziś okazało się, że dziecko żyje. Zatrzymano też przyjaciółkę ofiary i jej chłopaka podejrzanych o tę zbrodnię.