Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Od poniedziałku przez cały najbliższy tydzień zwężone mają być obie jezdnie ul. Diamentowej pod przebudowywanym wiaduktem kolejowym.
Po każdym deszczu w biurze trenera woda kapie z sufitu, podobne zjawisko można zaobserwować również w magazynku. Oba pomieszczenia znajdują się poniżej poziomu terenu, pod kostką brukową.
Na 1,8 mln zł opiewa podpisana przez miasto umowa na budowę nowej pętli komunikacji miejskiej przy skrzyżowaniu Osmolickiej z Prawiednicką, w miejscu obecnego przystanku końcowego linii 25.
Ruch na ul. Dolnej 3 Maja i 3 Maja w Lublinie został już przywrócony. Monika Fisz z Zarządu Transportu Miejskiego poinformowała, że "pojazdy komunikacji miejskiej wracają na swoje podstawowe trasy niemniej mogą kursować z opóźnieniami".
Zablokowany jest odcinek ul. Dolnej 3 Maja w Lublinie, od ul. Chmielnej do al. Solidarności – ostrzega policja. Doszło do uszkodzenia rusztowania na budowie.
Miasto poszukuje firmy, która zajmie się transportem zwłok ludzi zmarłych lub zabitych w miejscach publicznych.
Krzysztof Żuk ma pozytywny wynik testu na obecność wirusa wywołującego chorobę Covid-19. – Czuję się dobrze, nie mam ciężkich objawów – stwierdza prezydent Lublina
Gruntownie odnowiona ma zostać śródmiejska kamienica przy ul. Kościuszki 4. Do Urzędu Miasta trafił wniosek o pozwolenie na prace budowlane i zmianę sposobu użytkowania budynku. Wewnątrz mają powstać mieszkania.
Do środy prezydent Lublina musi odpowiedzieć radnym na ich prośby o dopisanie różnych wydatków do planowanego budżetu miasta na rok 2021. Radni zgłosili dokładnie 300 wniosków, najczęstsze są prośby o zwiększenie do 4 mln zł puli dla lubelskich żużlowców oraz o remonty ul. Zakopiańskiej i Żelazowej Woli
Zakończył się kolejny etap prac nad listą przyszłorocznych wydatków miasta. Dziś na biurko prezydenta Krzysztofa Żuka ma trafić pełna lista wniosków miejskich radnych proszących o dopisanie tych wydatków, których prezydent nie uwzględnił w swoim projekcie budżetu.