Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

O gazecie

Przyjazny Czytelnikom, zawsze po stronie mieszkańców, rodzinny i nowoczesny – taki jest "Dziennik Wschodni”, największa gazeta regionalna w województwie lubelskim.

Profesjonalny zespół przygotowuje pięć wydań w tygodniu – od poniedziałku do piątku. Każdego dnia mamy do zaoferowania naszym Czytelnikom najbogatszy serwis informacyjny z całego województwa.

W piątki Dziennik Wschodni to wydanie magazynowe, do którego dołączamy Teleprogram TV.

"Dziennik Wschodni” to najlepiej poinformowana gazeta w województwie, zawsze pozostająca blisko spraw swoich czytelników.

Cieszymy się pełnym zaufaniem mieszkańców Lubelszczyzny: od lat jesteśmy liderem na liście najchętniej czytanych tytułów w środkowowschodniej części kraju. Wyprzedzamy w tym względzie zarówno pisma lokalne, jak i ogólnopolskie. Dziennik Wschodni - to gazeta bogata w informacje, pomocna i atrakcyjna graficznie.

Niemal każdego dnia tygodnia wraz z podstawowym wydaniem Dziennika Wschodniego ukazuje się dodatek tematyczny poświęcony konkretnej branży.


W cyklu tygodniowym ukazują się:


poniedziałek

wtorek

środa

piątek

Wraz z Dziennikiem ukazują się także dodatki: Lubelskie Ekstra, AgroDziennik, Złota Setka, Lubelskie na wakacje, Lubelskie na majówkę, Prestiż.


Ceny Dziennika Wschodniego:

Poniedziałek - 3,20 zł

Wtorek, środa, czwartek - 3,00 zł

Piątek - 3,80 zł

*ceny z VAT

Serdecznie zapraszamy Państwa do reklamowania się na łamach Dziennika Wschodniego - kontakt z działem reklamyAdres:
ul. 3 Maja 18/2
20-078 Lublin
tel.: (081) 46 26 800
fax: (081) 46 26 801

email: redakcja@dziennikwschodni.pl