Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Dziennik Wschodni

20-078 Lublin
ul. 3 Maja 18/2

tel. (081) 46 26 800, 691 770 010
fax. (081) 46 26 801

e-mail: redakcja@dziennikwschodni.pl

Wydawca: Corner Media, sp. z o. o., członek zarządu Paweł Buczkowski

Ogłoszenia:
tel. (81) 46 26 820 - ogłoszenia płatne oraz nekrologi
tel. (81) 46 26 966 - ogłoszenia bezpłatne

Redaktor naczelny

Krzysztof Wiejak, mail: krzysztof.wiejak@dziennikwschodni.pl

Zastępcy redaktora naczelnego

Agnieszka Mazuś, tel. 691 770 061, mail: agnieszka.mazus@dziennikwschodni.pl

Paweł Buczkowski, tel. 697 770 405, mail: pawel.buczkowski@dziennikwschodni.pl

 

Dział miejski w Lublinie

Dominik Smaga - kierownik działu miejskiego, mail: dominik.smaga@dziennikwschodni.pl

Agnieszka Dybek - dziennikarka, tel. 81 46 26 864, mail: agnieszka.dybek@dziennikwschodni.pl

Agnieszka Antoń-Jucha - dziennikarka, tel. 697 770 411, mail: agnieszka.anton@dziennikwschodni.pl

Agnieszka Kasperska - dziennikarka, tel. 533 164 474, mail: agnieszka.kasperska@dziennikwschodni.pl 

Tomasz Maciuszczak - dziennikarz, tel. 697 770 373, mail: tomasz.maciuszczak@dziennikwschodni.pl

Waldemar Sulisz - dziennikarz, mail: waldemar.sulisz@dziennikwschodni.pl

Radomir Wiśniewski - dziennikarz, redaktor prowadzący Magazyn, mail: radomir.wisniewski@dziennikwschodni.pl

Damian Drabik - współpracownik, (Co, Gdzie, Kiedy), mail: damian.drabik@dziennikwschodni.pl

 

Dział sportowy

Łukasz Gładysiewicz - dziennikarz, kierownik działu sportowego, mail: lukasz.gladysiewicz@dziennikwschodni.pl

Jarosław Czępiński - dziennikarz, mail: jaroslaw.czepinski@dziennikwschodni.pl

Kamil Kozioł - dziennikarz, mail: kamil.koziol@dziennikwschodni.pl

Krzysztof Kurasiewicz - dziennikarz, mail: krzysztof.kurasiewicz@dziennikwschodni.pl

 

Fotoreporterzy

Maciej Kaczanowski - fotoreporter, tel. 697-770-352, mail: maciej.kaczanowski@dziennikwschodni.pl

Piotr Michalski - fotoreporter, współpracownik

Michał Siudziński - fotoreporter, współpracownik

Kazimierz Chmiel, fotoreporter , współpracownik (Zamość)

Bartosz Wołoszko, fotoreporter, współpracownik (Biała Podlaska)

 

Biała Podlaska

Ewelina Burda - dziennikarka, tel. 697 770 372, mail: ewelina.burda@dziennikwschodni.pl

 

Puławy - tygodnik Teraz Puławy

Paweł Buczkowski - redaktor prowadzący, tel. 697 770 405, mail: pawel.buczkowski@dziennikwschodni.pl

Radosław Szczęch - dziennikarz, radoslaw.szczech@dziennikwschodni.pl

Łukasz Gładysiewicz - dziennikarz, mail: lukasz.gladysiewicz@dziennikwschodni.pl

 

Zamość

Anna Szewc - dziennikarka, anna.szewc@dziennikwschodni.pl

 

Dział marketingu

Konrad Sołtys - tel. 81 46 26 800, mail: konrad.soltys@dziennikwschodni.pl

Magdalena Łaszkiewicz - kierownik działu marketingu

 

Redakcja online

Paweł Buczkowski - redaktor online, tel. 697 770 405, mail: pawel.buczkowski@dziennikwschodni.pl

Krzysztof Kurasiewicz - redaktor online, community manager, mail: krzysztof.kurasiewicz@dziennikwschodni.pl

Sławomir Skomra - redaktor online, tel. 697 770 410, mail: slawomir.skomra@dziennikwschodni.pl

Agnieszka Antoń-Jucha - redaktor online, mail: agnieszka.anton@dziennikwschodni.pl

Agnieszka Kasperska - redaktor online, mail: agnieszka.kasperska@dziennikwschodni.pl 

Ewelina Burda - redaktor online, tel. 697 770 372, mail: ewelina.burda@dziennikwschodni.pl