Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gmina Józefów: Unia płaci, a nauczyciele udzielają dodatkowych lekcji

Nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Nepryskim w gminie Józefów za unijne pieniądze organizują zajęcia pozalekcyjne.
Celem projektu \"Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy” jest wdrożenie takiego modelu edukacji, który będzie dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości uczniów i który będzie korzystać z nowatorskich metod kształcenia. Uczniowie II klasy SP w Majdanie Nepryskim i ich opiekunka Stanisława Szpinda byli na wycieczkach i organizowali konkursy plastyczne. Uczyli się rozpoznawania roślin i zwierząt, poznawali swoje środowisko i zasady jego ochrony. Uczestniczyli również w konkursie przyrodniczym pod hasłem \"Las i jego mieszkańcy”. Podczas zajęć korzystali z pomocy naukowych, które otrzymali w ramach projektu. To m.in. gry planszowe, mozaiki, chusta animacyjna, bajki na płytach i zestaw instrumentów perkusyjnych. Właśnie zakończył się pierwszy etap projektu. Teraz będzie realizowany kolejny, w którym będą uczestniczyć uczniowie I klasy. Projekt jest współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny i budżet państwa.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama