Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Naczelnik drogówki w Hrubieszowie rozbił radiowóz

Mandat w wysokości 500 złotych i 6 punktów karnych. Takie konsekwencje poniósł naczelnik hrubieszowskiej drogówki za spowodowanie kolizji... radiowozem.
Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Kolejowej z Listopadową w Hrubieszowie. Kierujący policyjnym fordem mondeo podinsp. Artur Ślusarczyk wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z citroenem, którym podróżował mieszkaniec Hrubieszowa. Naczelnik był trzeźwy. – Ale wina była po jego stronie, dlatego został ukarany wysokim mandatem i punktami karnymi – mówi Jarosław Karkuszewski z hrubieszowskiej policji. – Do stłuczki doszło przy kiepskich warunkach drogowych. Naczelnik jechał radiowozem w celach służbowych. Dodał, że samochód jest na gwarancji, a koszty związane z jego naprawą zostaną pokryte z ubezpieczenia sprawcy kolizji, czyli szefa drogówki.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama