Złodziej w Starostwie Powiatowym w Zamościu
Wystarczyła chwila nieuwagi i 31-letnia urzędniczka została bez torebki. Do zdarzenia doszło w poniedziałek w siedzibie Starostwa Powiatowego przy ul. Przemysłowej.
- (lew)
- 20.01.2010 09:36
Złodziej uciekł z łupem. Poszkodowana, która straciła wraz z torebką portfel, gotówkę, dowód osobisty, karty bankomatowe, a także imienną pieczątkę, oszacowała straty na 259 złotych.
Policja szuka sprawcy, któremu za kradzież grozi do 5 lat wiezienia.
Data dodania:
20.01.2010 09:36
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze