Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Włamali się do warzywniaka

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom Zamościa za próbę włamania do blaszanego kiosku warzywnego, czyli tak zwanej szczęki.
Do zdarzenia doszło dzisiaj w nocy. Policja otrzymała zgłoszenie od anonimowego rozmówcy. Mundurowi, którzy zjawili się przy Nowym Rynku, zatrzymali na gorącym uczynku 21-latka i jego starszego o 14 lat kompana. Sprawcy mieli przy sobie śrubokręty i klucze, a w sobie, czyli w organizmach odpowiednio 0,72 i 0,91 promila alkoholu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama