Włamali się do warzywniaka
Do 10 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom Zamościa za próbę włamania do blaszanego kiosku warzywnego, czyli tak zwanej szczęki.
- (lew)
- 20.01.2010 09:33
Do zdarzenia doszło dzisiaj w nocy. Policja otrzymała zgłoszenie od anonimowego rozmówcy.
Mundurowi, którzy zjawili się przy Nowym Rynku, zatrzymali na gorącym uczynku 21-latka i jego starszego o 14 lat kompana.
Sprawcy mieli przy sobie śrubokręty i klucze, a w sobie, czyli w organizmach odpowiednio 0,72 i 0,91 promila alkoholu.
Data dodania:
20.01.2010 09:33
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze