Wypadek przy ul. Reja. 73-letnia piesza weszła pod nissana
Obie panie były trzeźwe, ale jedna z nich się zagapiła i weszła i nagle na jezdnię, a druga nie zdążyła wyhamować. W wypadku przy ul. Reja ranna została 73-letnia mieszkanka Rachodoszcza w gminie Adamów.
- (ak)
- 21.01.2010 09:19
Za kierownicą nissana siedziała 23-letnia zamościanka. Gdy przed maską swojego auta zobaczyła pieszą, zaczeła hamować, ale i tak doszło do potrącenia.
73-letnia kobieta trafiła do szpitala z urazem głowy i nogi.
Do wypadku doszło w środę popołudniu przy ul. Reja w Zamościu.
Data dodania:
21.01.2010 09:19
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze