Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek przy ul. Reja. 73-letnia piesza weszła pod nissana

Obie panie były trzeźwe, ale jedna z nich się zagapiła i weszła i nagle na jezdnię, a druga nie zdążyła wyhamować. W wypadku przy ul. Reja ranna została 73-letnia mieszkanka Rachodoszcza w gminie Adamów.
Za kierownicą nissana siedziała 23-letnia zamościanka. Gdy przed maską swojego auta zobaczyła pieszą, zaczeła hamować, ale i tak doszło do potrącenia. 73-letnia kobieta trafiła do szpitala z urazem głowy i nogi. Do wypadku doszło w środę popołudniu przy ul. Reja w Zamościu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama