Aurelin: Z rzeki wyłowiono w nocy ciało topielca
Z rzeki Białki w miejscowości Aurelin (powiat Hrubieszów) strażacy wyłowili ciało 78-letniego mężczyzny.
- mok
- 21.01.2010 07:27
- Pomagaliśmy policji. Dostaliśmy zgłoszenie o godzinie 1.30 w nocy - informuje dyżurny Komendy Wojewódzkiej państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.
Informacje, że Białce pływają zwłoki pochodziły od jednego z mieszkańców Aurelina. Ciało znaleziono niedaleko od zabudowań.
Prokurator zarządził sekcję zwłok. Policja ustala, czy 78-letni mężczyzna utopił się, zmarł z wychłodzenia, lub czy jest ofiarą morderstwa.
Data dodania:
21.01.2010 07:27
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze